בימים שאנחנו מבלים הרבה שעות בטרנינג או בפיג’מה, בגדי ספורט יפים ומחמיאים יועילו לנו לתחושה הכללית

צילום: טל קרת, באדיבות קסטרו

קבלו טיפ: בגדי אימון יפים, איכותיים וטרנדיים יעזרו לכם לקום מהספה

יש פה עניין פסיכולוגי לכל דבר, בימים שאנחנו מבלים הרבה שעות בטרנינג או בפיג'מה, בגדי ספורט יפים ומחמיאים יועילו לנו לתחושה הכללית, וגם שווה להיראות טוב בריבוע הקטן של הזום. בנוסף, מאמני הכושר חוזרים וטוענים שלבישת בגדי ספורט עוזרת למוטיבציה

מערכת המגזין

לפני שנגיף הקורונה נכנס לחיינו, רבים מאיתנו היו פוקדים את חדרי הכושר והמכונים למיניהם, כאשר היציאה מהבית, לוח הזמנים הקבוע, האימון בקבוצה וההישגים האישיים גרמו לנו להתמיד ולשוב להתאמן. 


בתקופה הזאת, שבה אנו סגורים בבית מעט יותר קשה לעלות על ההליכון, לעשות תרגילים שונים, לרדת למטה לרוץ בסיבובים במסגרת 500 המטרים המותרים לנו או אפילו להדליק את המחשב או הטלוויזיה ולעשות אימון בזום. לשם כך צריך למצוא משהו שיניע אותנו לפעולה.


בנוסף למענה שמאמנים ומכוני כושר רבים משתדלים לתת למתאמנים שלהם, והחדרת המוטיבציה הכללית, יש דרך נוספת שיכולה להועיל לכם. אם קשה לכם להתמיד, קבלו טיפ: בגדי אימון יפים, איכותיים וטרנדיים יעזרו לכם לקום מהספה. יש פה עניין פסיכולוגי לכל דבר, בימים שאנחנו מבלים הרבה שעות בטרנינג או בפיג’מה, בגדי ספורט יפים ומחמיאים יועילו לנו לתחושה הכללית, וגם שווה להיראות טוב בריבוע הקטן של הזום. בנוסף, מאמני הכושר חוזרים וטוענים שלבישת בגדי ספורט עוזרת למוטיבציה הראשונית לעשות כושר. התהליך הזה משנה את הסטטוס, התחושה הפנימית ואת הגישה, ומצית את האש הפנימית להפעיל את הגוף.

שר פיטנס

עניין חשוב נוסף הוא שהפעם האחרונה שיצאנו מהבית לעשות ספורט רק התחיל להתחמם, ובימים אלו מזג האוויר מתחמם, ולכן חשוב שבגדי הספורט יהיו גם נעימים, נוחים ומנדפי זיעה, כך שגם אם התאמצנו זה לא ישפיע על הביגוד. רשתות האופנה מציעות שלל בגדי ספורט שניתן לרכוש און ליין וגם בחנויות הרחוב. המחירים אטרקטיביים ולכם נשאר רק לבחור מה יגרום לכם להרגיש הכי טוב עם עצמכם. 

אילן אסרף
אירה דולפין
מאי מור

כתבות נוספות שיעניינו אותך