אסתי לאודר משיקים: קרם עיניים במרקם ג’ל בעל פעולה כפולה

הדור הבא של טיפוח העיניים הכולל פעולה כפולה למלחמה בנזק גלוי של רדיקלים חופשיים ותיקון סימני ההזדקנות

מותג האיפור, הטיפוח והבישום היוקרתי אסתי לאודר מציג פריצת דרך מדעית בתחום טיפוח העיניים:

ADVANCED NIGHT REPAIR EYE SUPERCHARGED GEL-CREME SYNCHRONIZED MULTI-RECOVERY

קרם עיניים במרקם ג’ל בעל פעולה כפולה, הנלחם בנזקים שמייצר האור הכחול ומנטרל אותם. 
הודות לטכנולוגייתFR-Defense ™ הבלעדית, הג’ל מנטרל ייצור רדיקליים חופשיים הנגרמים מחשיפה לאור כחול , פוגעים במבנה התאים בעור ומאיצים את הזדקנותו. הפורמולה מכילה נוגדי חמצון עוצמתיים, המסייעים בתיקון העור, מעכבים ומפחיתים את סימני ההזדקנות הראשוניים סביב העיניים, כולל כהויות, קמטוטים, יובש ונפיחות.

 

קרם עיניים בעל פעולה כפולה

♦ נוסחה ממוקדת הפועלת באופן מעגלי בכל אזור העיניים.
♦ עיגולים כהים נראים בהירים יותר כבר בתוך שבועיים.
♦ קמטוטים וסימנים ראשוניים של הזדקנות העיניים נראים מופחתים.
♦ פורמולה מזינה באופן אינטנסיבי, מעניקה לחות עד ל- 100 שעות.
♦ העיניים נראות רעננות יותר וזוהרות יותר כבר משימוש ראשון.

בתום 5 שנות מחקר של ההשפעה שיש לאור הכחול על אזור העיניים, מציג המותג אסתי לאודר תגלית חדשה ופורצת דרך כי חשיפה לאור כחול מלאכותי (האור הנשקף אלינו מכל מסך) מכפילה את ייצור הרדיקלים החופשיים בתאי העור ומבטלת את הסנכרון של תיקון לילה טבעי בתאי העור. הרדיקלים החופשיים מזיקים לעור ויכולים להשפיע עליו במספר דרכים, בהם גירוי ופגיעה בקולגן, ובתוך כך הנזק המרכזי הוא הופעת עיגולים כהים מתחת לעיניים וסימנים ראשונים אחרים של הזדקנות אזור העיניים העדין.

תגלית זו מובילה להשקת Advanced Night Repair Eye Supercharged Gel-Creme הדור הבא של טיפוח העיניים הכולל פעולה כפולה למלחמה בנזק גלוי של רדיקלים חופשיים ותיקון סימני ההזדקנות. המדענים של אסתי לאודר השקיעו 15 שנים במחקר של עיגולי עיניים כהים בהשתתפות 5,000 נשים מכל העדות על מנת להבין את כל הממדים המרכיבים עיגול כהה: מראה כללי, מיקום, צבע ועוצמה. מגובים במחקר משמעותי זה, הם פיתחו את הקרם-ג’ל החדש, בעזרתו ניתן יהיה לטפל באופן ממוקד בעיגולים הכהים כבר בתוך שבועיים ולקבל עיניים זוהרות יותר למראה.

הנוסחה, כוללת לראשונה את טכנולוגיית FR-Defense™ הבלעדית, המסייעת לעור גם להתנגד לגירוי סביבתי וגם לנטרל רדיקלים חופשיים מזיקים לעור, באמצעות נוגדי חמצון רבי עוצמה, כולל ויטמין E, עם 8 שעות של הגנה נוגדת חמצון. במקביל, מגבירה הנוסחה באופן גלוי את תיקון העור ומפחיתה את סימני ההזדקנות הראשוניים סביב העיניים, כולל עיגולים כהים, קמטוטים, יובש ונפיחות. ג’ל העיניים מחדש את מראה העיניים ועוזר למקסם את קצב הלילה והיום הטבעי של העור, עם תוצאות מקיפות הנראות לעין. העיגולים הכהים נראים בהירים יותר תוך שבועיים בלבד, קמטוטים באזור העיניים נראים מופחתים כבר בתוך שבוע אחד בלבד, והפורמולה מספקת לחות של 100 שעות במריחה אחת בלבד. אזור העיניים העדין נותר במראה מחודש, בהיר יותר ונינוח יותר.

קרם עיניים עוצמתי

Advanced Night Repair Eye Supercharged החדש קל משקל ומרענן בעת המריחה, עם אותו מרקם אהוב כמו המקור. מגיע בצנצנת זכוכית, העשויה עד 15% חומרים ממוחזרים ומתאימה למחזור לאחר הצריכה.

תוצאות קליניות:

בשימוש מידי

• 97% מהנשים העידו שאזור העיניים מרגיש רך וגמיש
• 96% מהנשים אמרו שהעין מרגישה רגועה ומוזנת
• 94% מהנשים אמרו שאזור העיניים מרגיש רענן

לאחר שבוע

• 97% מהנשים אמרו שאזור העיניים מרגיש חלק יותר
• 91% מהנשים אמרו שאזור העיניים נראה בריא ומלא אנרגיה

לאחר 3 שבועות

• 92% מהנשים אמרו שעיניים עייפות נראות פחות עייפות
• 92% מהנשים אמרו שהמרקם של העור באזור העיניים נראה מעודן יותר
• 91% מהנשים אמרו שאזור העיניים נראה צעיר יותר
• 89% מהנשים אמרו שסימני ההזדקנות הראשוניים נראו מופחתים

לאחר 4 שבועות

• 84% מהנשים אמרו שהקמטוטים נראו מופחתים

תכולה: 15 מ”ל
מחיר לצרכן: 320 ש”ח

מחיר השקה במהלך חודש פברואר 2023: 240 ש”ח

ניתן להשיג בחנות אסתי לאודר בקניון איילון, ר”ג ברשתות הפארם, אפריל והמשביר לצרכן, בפרפומריות פרטיות נבחרות ובאתר האונליין של החברה – לחצו כאן

צילומים: באדיבות אסתי לאודר ישראל, יח”צ אלקליל

כתבת תוכן שיווקי. אין המגזין אחראי לעושה שימוש בתוכן זה והעושה כן עושה זאת על אחריותו בלבד. המחירים הסופיים הם אלו המופיעים באתר החברה/ברשתות. ט.ל.ח

כתבות נוספות שיעניינו אותך

גלילה לראש העמוד

הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו ותישארו מעודכנים