איך גיליתי את עצמי מחדש

שרון דוראני, הכוכבת הראשית של הטלנובלה "לגעת באושר", לא האמינה שרק בעשור החמישי לחייה היא תגלה את האושר האמיתי ועכשיו היא רוצה לשתף גם אתכם בתהליכים שעיצבו את חייה

שמי שרון דוראני עובד, אני בת 48, נשואה ואמא לשלוש בנות. אני לומדת התפתחות אישית ותודעה מזה המון שנים. למדתי בבית ספר לאימון אישי בשיטת הסאטיה ( קשב / הקשבה ) וכיום אני מעעבירה הרצאות בנושא הורות, תודעה, התפתחות ומוטיבציה אישית וכותבת תוכן במדיה החברתית – תוכן המעניק ערך, ידע והשראה עבור האחר והכל דרך חוויות וההתפתחות האישית שלי.

הדרך התהוותה לי כאשר נוצר לי מרחב שאפשר לי לראות ולהבין שאני עוברת דרך כל התהליכים ונוגעת במקומות הפחות נוחים לי, כדי שאגדל ואתרחב. ההתבוננות הביאה אותי לשינוי מאוד גדול והידע שצברתי בעבר והידע שנוכח בחיי היום, התבקש לצאת לעולם.

היום, יותר מתמיד, אני מרגישה שאני מגשימה את עצמי ומעבירה הלאה את הדרך והתהליכים שאני חוויתי בחיי. הבנתי שהדרך היא החיים עצמם! לא לצידם ולא בקיום שלהם. כל צעד ופעולה נוצרה מתוך משמעות. מעצם הקיום שלנו, בדרך אנחנו מרחיבים את המנעד שלנו, כדי שההגשמה והתוצאה תתהווה בתהליך ותשלח את ההדוות שלה לכל היבט בחיינו. כל מה שמגיע הוא טוב עבורי ולטובתי.

נפגשתי עם הזדמנויות שאפשרו לי להכיר את השלם שבי, את החוזקות והחולשות – מעצם היותי אדם. הסכמתי לשהות במקומות כואבים, מפחידים, מתסכלים ולטפל בהם דרך מדיטציות, כתיבה והתבוננות – לא נמנעתי מאותם מקומות, פשוט לקחתי אותם יחד איתי לדרך. הם אלו שהוציאו אותי מאזור הנוחות וגרמו לי לפריצת דרך. 

ההבנה שאנחנו כבר לא קטנים וחסרי אונים אלא גדולים ויכולים להתמודד עם מה שמגיע, גרמה לי להבין שאני לוקחת אחריות על המציאות שלי, על המחשבות והתפיסות שלי, שדרכם אני יוצרת את המציאות היומיומית שלי. 

אני מציעה לכם נקודת מבט בה תוכלו גם אתם להיות ערים למה שעולה ומגיע, לשים לב לגוף, לנשום, לבחור מי אני מול מה שמגיע ואיך אני בוחר/ת להגיב. להסכים להיות בדרך למטרות שלנו, לחזון והכל מבלי להיות תלויים במתי זה יקרה, כי זה לא תלוי בנו! מה שתלוי בנו הוא מה ומי אני בוחר/ת להיות ואיזה פעולה משמעותית תאפשר לי להיות בהגשמה, בחופש ואהבה, כאן ועכשיו.

אני מבטיחה תכנים נוספים בקרוב.

אוהבת ♥

שרון 

לעמוד האינסטגרם של שרון – לחצו כאן

כתבות נוספות שיעניינו אותך

גלילה לראש העמוד

הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו ותישארו מעודכנים