״הייתי מורדמת ומונשמת במשך מספר ימים בהם פשוט לא הייתי כאן, עברו עליי ועל משפחתי ימים לא פשוטים בלשון המעטה”

אחרי ימים של חוסר ודאות בנוגע למצבה, גורו הכושר שר פיטנס חושפת:

"הייתי מורדמת ומונשמת במשך מספר ימים בהם פשוט לא הייתי כאן. כרגע אני בשיקום. תודה לכל מי שהתפללה עבורי. הלב שלי בוער וקרוע, הנשמה אוספת את החתיכות שהתפזרו"

שר פיטנס 

היי זו אני שר פיטנס. הרבה עבר מאז שכתבתי לכן בפעם האחרונה אבל כפי שכבר רובכן שמעתן עברו עלי ימים לא קלים. עברתי כ״כ הרבה בחיי שאני מנסה שלא להישבר ולהיות חזקה והמשפט מה שלא הורג מחשל מקבל משמעות אמיתית במיוחד עכשיו.

אני יודעת שהיו הרבה השערות לגבי מצבי אז אני אעשה לכן קצת סדר בשמועות – אכן הייתי מורדמת ומונשמת במשך מספר ימים בהם פשוט לא הייתי כאן, עברו עליי ועל משפחתי ימים לא פשוטים (בלשון המעטה), שרק אלוהים יודע מדוע אבל גם על זה אנו מודים לו, הרי אחרי הכל אני מאמינה שלכל דבר יש סיבה ואין ספק שהתעוררתי למציאות אחרת רחוקה מכל מה שציפיתי.

אני רוצה לומר תודה לכל מי שהתפללה עבורי, לכל ההודעות שאני מצטערת שלא עניתי, ולכל הנשים המדהימות שעטפו אותי באינסוף אהבה. כרגע אני נלחמת את המלחמה של חיי – לחזור במהרה לשגרה ואני מבטיחה לספר לכן את כל הסיפור בהמשך ומודה לכן על הדאגה ועל האכפתיות של כל אחת ואחת מכן. הלב שלי בוער וקרוע, הנשמה לאט לאט אוספת את החתיכות שהתפזרו ואני מייחלת לרגע שבו אוכל להיות שוב עם ילדיי.

כרגע אני עוד בשיקום, בהבנה, בהכלה, בהודייה, בטראומה ובתוך בועת חולשה שמסביבה מלאכים קטנים ויקרים שהצילו את חיי – אבל יותר מכל- כוח אדיר שהוא אתן! נשים מכילות, עוטפות ומפרגנות! הדבר שהכי מחזיק אותי בימים אלו הוא הידיעה שבקרוב כולנו בעזרת השם נחזור לשגרה, ואני מחכה בקוצר רוח לחזור איתכן חזקה מתמיד לסניפים המדהימים ולתוכניות החדשות – שברוך השם יחזירו לכולנו את השפיות. עד אז בואו נעשה טוב אחת לשניה, נאהב נחבק ונפרגן כי זה מה שאנחנו אור אחד גדול ועצום ללא הבדל דת וגזע אור שכולו אהבה נשית טהורה אישה לרעותה. את האור הזה נעצים השבת הזאת ובואו כולנו נדליק נרות ונאיר את העולם בברכה וישועה ואמן שתהיה רפואה שלמה לכול חולי עמו ישראל מאחלת לכולנו שבת שלום – אוהבת מעריכה ומודה, שר.

כתבות נוספות שיעניינו אותך