קל לניקוי, מאפשר שליטה מדויקת על מידת הצלייה, מתאים לירקות, פירות ובשר והתוצאה? לא תרגישו בהבדל. הכירו את נינג’ה גריל

צחי קומה ממליץ: הגריל הבריא שלא מפיץ עשן

קל לניקוי, מאפשר שליטה מדויקת על מידת הצלייה, מתאים לירקות, פירות ובשר והתוצאה? לא תרגישו בהבדל. הכירו את נינג'ה גריל

צחי קומה 
עודכן ב-11/04/2021 | 11:08

ביום העצמאות המנגל של כולנו עובד שעות נוספות וזהו זמן מצוין להכיר לכם מקרוב את המנגל הביתי מבית NINJA. כאחד שלא אוהב ריחות של בישולים בבית ומעדיף ריחות של מפיצי ריח, לא התאפקתי עד ליום העצמאות וכבר בשבוע שעבר השתמשתי בו, לא במרפסת אלא בתוך הבית.

הבטיחו לי שהוא אינו מוציא עשן ולא מפיץ ריח כבד כמו גריל רגיל, אבל עושה בדיוק את אותה עבודה. אמרו לי שניתן להשתמש בו כמעט ללא שמן וגם שהוא קל לשימוש, ולא פחות, קל לניקוי ושניתן להכניס את כלי הקיבול גם למדיח הכלים. בהתחלה הייתי סקפטי, אבל הופתעתי לטובה.

בשלב הראשון הכנסתי ירקות לגריל, בהמשך המבורגר ובשרים נוספים, תפוחי אדמה והתוצאה, מדהימה וטעימה לא פחות מגריל רגיל. ומה עם הניקוי? המוצר קל מאוד לניקוי ואכן ניתן לניקוי מושלם במדיח. למכשיר יכולות חימום שונות ויכולת עבודה עם דגים ובשרים גם ללא הפשרה והוא מתאים גם לאפייה וטיגון באוויר חם (75 אחוז פחות שומן).

איך יצא?

אחד הפיצ'רים בגריל של נינג'ה הוא גם ייבוש מזון ופירות. הנינג'ה גריל פועל בטכנולוגיית האוויר החם ובאמצעות גוף החימום העוצמתי, בשילוב מאוורר חזק, מתקבל פיזור חום אחיד ומדויק המעניק למזון מרקם עסיסי ופריך.

אם שאלתם את עצמכם איך ייתכן שהגריל מפחית את העשן באופן משמעותי, זה בגלל העובדה שמדובר בגוף החימום ובמכסה הגריל ובכך נמנעת זליגת שומנים עליו ונמנע ייצור עשן מוגבר (כפי שקורה לי במנגל הרגיל). בנוסף, למכשיר רשת כפולה למניעת נתזים וקערת קיבול אליה מתנקז השומן.

כתבות נוספות שיעניינו אותך