להתנסות ולקנות טכנולוגיה פורצת דרך

מתחם קונספט של Dyson נפתח בקניון עזריאלי בתל אביב עם צוות מקצועי שידריך וימכור ממגוון מוצרי המותג

ב.נ.ז.כ סחר יבוא והפצה בע”מ, היבואנית הרשמית של Dyson בישראל, פתחה בימים אלה בקניון עזריאלי בתל אביב מתחם קונספט Dyson Mall Demo Zone בהשראת מתחמי הקונספט של המותג ברחבי העולם. במתחם תתבצע הדרכה ומכירה של מגוון מוצרי Dyson בקטגוריות השונות.

Dyson Mall Demo Zone

Dyson Mall Demo Zone, ממוקם בקומה הראשונה של הקניון בשדרה המרכזית. המתחם יציע חווית טכנולוגיה מתקדמת עם מבחר מוצרי dyson מכל הקטגוריות: שואבי אבק, מסנני אוויר וכן קטגוריית מוצרי הטיפוח ועיצוב השיער של המותג.

שואבי האבק פורצי הדרך

במתחם תתאפשר התנסות טרם הקניה ורכישה של מוצרים. בנוסף, יתקיימו הדרכות והתנסות מעשית על כלל מוצרי dyson שיאפשרו לחוות מקרוב את המוצרים ולראות איך הטכנולוגיה המתקדמת שלהם עובדת. על ההדרכות מופקדים נציגים מקצועיים של המותג שעברו הדרכות בינלאומיות ומכירים את הטכנולוגיה של המותג מקרוב. במתחם ניתן יהיה גם לקבל ייעוץ אישי והמלצות מותאמות לצרכים של הצרכנים ויעניקו להם את התוצאות הטובות ביותר בין אם מדובר בקטגוריית שואבי האבק, מסנני אוויר או טיפוח אישי.

מסנני האוויר מבית דייסון
ניתן לבחון את קטגוריית מוצרי עיצוב השיער בטרם הרכישה

מתחם הקונספט של Dyson מביא לידי ביטוי מוחשי את החזון של החברה להנגיש טכנולוגיה בחיי היום יום ולהעניק ללקוחות חוויה. הדרך הטובה ביותר להבין את הטכנולוגיה המתקדמת של דייסון היא לחוות אותה, וזו הסיבה להקמת ה .Dyson Mall Demo Zone המתחם מביא את הטכנולוגיה החדשה ביותר היישר לצרכנים שיכולים להתנסות, לקבל טיפים, הדרכות ולהפוך את הקנייה שלהם לחוויה מוחשית.

Dyson Mall Demo Zone יפעל בקניון עזריאלי תל אביב מידי יום בשעות פעילות הקניון.

מתחם דייסון בקניון עזריאלי תל-אביב

כתבה שיווקית. אין המגזין אחראי לעושה שימוש בתוכן זה והעושה כן עושה זאת על אחריותו בלבד. ט.ל.ח

כתבות נוספות שיעניינו אותך

גלילה לראש העמוד

הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו ותישארו מעודכנים