מוזיאון תל אביב לאמנות הואר בוורוד

כחלק מקמפיין המודעות העולמי לסרטן השד של קבוצת החברות אסתי לאודר, הואר מוזיאון תל אביב לאמנות בוורוד. זו השנה ה-30 של קמפיין המודעות תחת הסיסמה: מאוחדים במשימה לסיים את סרטן השד

מעל ל- 75 שנים פועלת קבוצת החברות אסתי לאודר בעולם בהשראת יופי וערכים (Beauty Inspired, Values Driven) ומקדמת פעולות למען הקהילה. קמפיין המודעות לסרטן השד הוא הקמפיין החברתי הגדול ביותר של קבוצת החברות והוא מציין השנה 30 שנה להיווסדו ולהשקת הסרט הוורוד האייקוני. 

הקמפיין פועל כיום ביותר מ-70 מדינות, תומך ב- 60 גופים וארגונים בעולם וגייס עד כה למעלה מ-108 מיליון דולר לתמיכה במחקר, חינוך ושירותים רפואיים ברחבי העולם: 86 מיליון דולר מסכום זה מימנו 152 פרויקטים של מחקר של BCRF ב-20 השנה האחרונות, והופצו יותר מ-180 מיליון סרטים ורודים כאשר המטרה היא אחת: ליצור עולם נטול סרטן השד.

גם בישראל לוקחת קבוצת החברות אסתי לאודר חלק בקמפיין, בשיתוף האגודה למלחמה בסרטן. במסגרת הקמפיין המשותף יואר השנה בוורוד מוזיאון תל אביב לאמנות. המוזיאון, המציין השנה את שנתו ה- 90, הינו המוזיאון המוביל בארץ בכמות המבקרים השנתית ומדורג במקום ה- 56 בעולם ברשימת 100 המוזיאונים המובילים בעולם.

מוזאון תל אביב יואר בוורוד, החל מה- 28.9.22 ועד 31.10.22 והוא יצטרף לכ- 200 אתרים ברחבי העולם שיוארו במהלך חודש אוקטובר בתאורה וורודה, ביניהם: האמפייר סטייט בילדינג בניו יורק, מרכז רוקפלר בניו יורק, מגדל אייפל בפריז, הסיטאדל במילאנו, בית האופרה סידני אוסטרליה, מגדל טוקיו ביפן, טירת שונבורן ועוד.

הקמפיין של קבוצת החברות אסתי לאודר, להגברת המודעות לסרטן השד, נולד על מנת לחולל שינוי לטובה בקהילה העולמית של סרטן השד. השנה אנו מאוחדים במשימה, לסיים את סרטן השד, להגביר ללא לאות את המודעות למחלה, לסייע לקדמה ובסופו של דבר למצוא מרפא למחלה באמצעות קידום המחקר, ההשכלה והשירותים הרפואיים.

במסגרת הקמפיין, משיקה קבוצת החברות אסתי לאודר מהדורה מוגבלת של מוצרי טיפוח אייקונים, כאשר 30% מהסכום שייאסף ממכירתם, יועבר לתרומה לאגודה למלחמה בסרטן:

הסרום האייקוני Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex במהדורה מוגבלת בצבע ורוד 

סרום Advanced Night Repair לתיקון ניכר לעין והשבת הנעורים במהדורה מיוחדת ומוגבלת עם הטבעה של סרט ורוד על גבי הבקבוק. הטכנולוגיה הבלעדית והרב-ממדית של הסרום רותמת לשירותה את כוחות השיקום של שעות הלילה בכדי להאיץ התחדשות ניכרת לעין של העור. הסרום פועל יום וליל כדי לסייע לעור למקסם את קצב ההתיקון וההגנה הטבעי שלו. הוא חודר במהירות לעומק העור ומצמצם את מראה סימני ההזדקנות הרבים שגורמות מתקפות הסביבה של החיים המודרניים. העור נראה חלק יותר, צעיר יותר, זוהר יותר ובעל גוון אחיד. חשפי את מראה העור היפה והבריא ביותר שלך כבר היום. נוצר בהשראת מחקרים פורצי דרך. 

מחיר: 520 ש”ח

ניתן להשיג בחנות הדגל של אסתי לאודר בקניון איילון ובאתר האונליין www.esteelauder.co.il

סרום Advanced Night Repair

תיק במהדורה מוגבלת 

תיק הכולל 5 שפתונים בסדרת היוקרה Pure Color Envy, פיגמנטים עוצמתיים עוטפים את השפתיים עם אפקט צבע רב-ממדי שיפסל את שפתייך. שפתון מרווה את השפתיים בגוונים עוצמתיים המחמיאים לכל הגוונים ותתי-הגוונים של העור. מזין בלחות, מחליק, ומעניק לשפתיים נפח מיידי . עוטף את השפתיים באופן אחיד עם מרקם קרמי המעניק תחושה נינוחה. עמיד ל-8 שעות. קצה השפתון מעוצב כדי לפסל את קימורי השפתיים במדויק וללא מאמץ. צבע שיש לו את הכוח לשנות את השפתיים שלך, את המראה שלך, את הגישה שלך.

התיק מכיל 5 גוונים:

• Pure Color Envy – Dream Pink
• Pure Color Envy – Blushing Pink
• NEW – Pure Color Envy Hi-Lustre – Pink Ribbon
• NEW – Pure Color Envy Matte – Anniversary Pink
• NEW – Pure Color Envy Matte – Daring Pink 3 out of the 5 shades will be exclusive to the Pink Ribbon Program.

מחיר: 200 ש”ח 

30% מהסכום יועבר כתרומה לאגודה למלחמה בסרטן. ניתן להשיג בחנות הדגל של אסתי לאודר בקניון איילון ובאתר האונליין www.esteelauder.co.il

תיק במהדורה מוגבלת

Moisture Surge של קליניק – קרם לחות במהדורה מיוחדת וורודה

קרם הלחות המוביל של קליניק במהדורה מיוחדת ומוגבלת לאספנים, לתמיכה בחודש המודעות לסרטן השד. מכסה הקרם ורוד עם הטבעה של הסרט הוורוד המזוהה עם חודש המודעות.
הקרם משיב לעור את הלחות העוצמתית לה הוא זקוק למשך 100 שעות. מועשר בטכנולוגיית “חידוש אוטומטי” (Auto Replenishing), מכילה קפאין ומי אלוורה פעילים ובכך מפעילה את משאבות המים היוניים הטבעיות של העור ומסייעת לו ליצור מקור מים פנימי משלו, לאספקת לחות רציפה ועמוקה. העור מקבל בוסט יוצא דופן של לחות, נפח וזוהר טבעי ובריא, גם אחרי שטיפת הפנים במים. נבחן לאלרגיה. 100% נטול בושם.

מחיר: 155 ש”ח

30% הסכום יועבר כתרומה לאגודה למלחמה בסרטן. ניתן להשיג בחנויות קליניק בקניון גינדי TLV, בקניון הזהב בראשל”צ, בקניון עיר ימים בנתניה ובאתר האונליין www.clinique.co.il

Moisture Surge

אורן רווח, יו”ר קבוצת החברות אסתי לאודר בישראל מסר כי “קבוצת אסתי לאודר פועלת להעלאת המודעות לסרטן השד מזה 20 שנה בישראל ומטרת הפרויקט היא אחת והיא חשובה מכל: להזכיר לכל הנשים בישראל כי בדיקה מוקדמת מצילה חיים. אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם מוזיאון תל אביב ובטוחים שהארה שלו בוורוד תהווה תזכורת ממשית לאלפי נשים ללכת להיבדק”.

אורן רווח, יו"ר קבוצת החברות אסתי לאודר

לדברי משה בר-חיים, מנכ”ל האגודה למלחמה בסרטן: “האגודה למלחמה בסרטן מובילה את המאבק בסרטן השד בכל החזיתות, החל ממחקר, קידום דרכי המניעה, הגילוי המוקדם, ועד שיפור דרכי הטיפול והשיקום של החולות והמחלימות. נכונותה של קבוצת אסתי לאודר להירתם מדי שנה, כבר 20 שנה, לקידום המאבק בסרטן השד, ראויה לכל הערכה והוקרה. גילוי מוקדם הוכח כמפחית את התמותה מסרטן השד, מאפשר לשנות את מהלך המחלה ומעלה את סיכויי הריפוי לכ- 90%. אני קורא לכל הנשים – בכל גיל ובכל מצב אם את מרגישה בגוש או בשינוי בשד, חשוב לפנות לבירור רפואי”.

טניה כהן-עוזיאלי, מנכ”לית מוזיאון תל אביב לאמנות: “מוזיאון תל אביב לאמנות גאה לקחת חלק ולתמוך בפעילות החשובה של העלאת המודעות לגילוי מוקדם וטיפול בסרטן השד. המוזיאון מצטרף למאות אתרים מרכזיים ומוסדות תרבות מובילים ברחבי העולם כדי לעורר ולעודד את המאבק בסרטן השד. חזית המוזיאון תואר בוורוד מדי לילה החל מ-18:00 בערב ועד עלות השחר, במהלך כל חודש אוקטובר”.

קמפיין המודעות לסרטן השד של אסתי לאודר (BCC) מוקדש לטיפול בסרטן השד באמצעות חינוך ומחקר רפואי. 

למידע נוסף – לחצו כאן 
לאתר האגודה למלחמה בסרטן – לחצו כאן 

צילומים: באדיבות קבוצת החברות אסתי לאודר ישראל, יח”צ, יח”צ אלקליל, אתרי המותגים, עידן בר שליט. 

תוכן שיווקי. אין המגזין אחראי לעושה שימוש בתוכן זה והעושה כן עושה זאת על אחריותו/אחריותה בלבד. המחירים הסופיים הינם המחירים המופיעים באתרי החברות/המותגים/רשתות השיווק. ט.ל.ח. 

כתבות נוספות שיעניינו אותך

גלילה לראש העמוד

הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו ותישארו מעודכנים