בזמן שכולכם התעמקתם בנפילה הדרמטית של נאוה ובריב הארוך והמייגע (מידי!!!) בין ישראל לאילנה – עורכת מדור הסלבס של המגזין התעסקה בדבר הבאמת חשוב לה

הישרדות סטייל - ביקורת אופנה

בזמן שכולכם התעמקתם בנפילה הדרמטית של נאוה ובריב הארוך והמייגע (מידי!!!) בין ישראל לאילנה – אנחנו התעסקנו בדבר הבאמת חשוב: בגדי הים של המתמודדות

שחף פרנקל | עורכת מדור סלבריK
פורסם ב-09/05/2020 | 23:12

שמונה נשים מתמודדות על תואר השורדת האחרונה, מה שאומר שיש לנו שמונה בגדי ים לבקר. נתחיל מהזמרת וכוכבת הנוער הצעירה עדי ביטי ואעשה את זה חד ומהיר – מזעזע. אם הייתם שואלים אותי, הייתי אומרת שביטי בחרה לעצמה את הבגד ים הראשון שבא ליד – בלי מחשבה, בלי סטייל ולצערה הרב גם בלי התייעצות בסטייליסט. ביטי, הלוואי שיכולת להגיב על השאלה: מה לעזאזל חשבת לעצמך?! אבל בינתיים רק אגיד שאין קשר בין  הטופ העליון והמאוד לא מחמיא בצבע לבן וצהוב, לתחתון השחור ואם זה לא מספיק, גם היית חייבת לשלב אימוג’יים מחייכים כדי שנזכור שאת לא בגיל של יתר המתמודדים. בקיצור, גם לילדה שלי (שתגיע לעולם ביום מן הימים) לא הייתי מלבישה את זה. נקסט.

לא מומלץ. ביטי

התחברתי לביקורתיות יתר שבי, אז בואו נמשיך עם לוק נוסף וגרוע במיוחד – שאפילו כל המילים שבעולם לא יוכלו לתאר. אני בטוחה שהפעם ניחשתם שאני מדברת על בגד הים של הפוליטיקאית נאוה בוקר. אני לא חושבת שצריך לבחור בבגד ים קטנטן וחושף ישבן כדי להיראות טוב, אבל מנגד, אין צורך לבחור בחליפת ספורט חסודה ולא מחמיאה בעליל. בקיצור, הבנתם אותי – חבל על המילים. 

לא מומלץ בעליל. בוקר

ואחרי שהכתרתי את הסטייל הגרוע על איי הישרדות לשנת 2020, אני מוכנה להיות חיובית והמנצחת שלי (תירגעו, רק בנושא הסטייל) היא הדוגמנית אלה איילון. אלה בחרה בבגד ים אופנתי, חושף את מה שצריך אבל לא יותר מידי ולגמרי מחמיא לה (לא שזה קשה כשאת נראית כמוה כן?) בקיצור, אלה – שיחקת אותה! 

מומלץ פלוס. איילון

בחצי נקודה (אולי בעצם רבע), אחרי אלה איילון יש את מלכת היופי לשנת 2018 ניקול רזניקוב שהפציצה בבגד ים שלם, מחמיא וחשוף בצורה מדויקת! אני לא אפרט כי כשזה זה – זה זה ואם אני הייתי מוזמנת לאיי הישרדות (מה שכנראה לא יקרה לעולם), לגמרי זה היה בגד הים שהייתי לוקחת איתי. 

מומלץ. רזניקוב

נשארנו עם ארבעה. אלינה לוי, שכהרגלה נראית טוב אבל לגמרי יכלה להשקיע קצת יותר ולבחור בבגד ים שיותר מתאים לקיץ 2020, אבל הגזרה יכולה להתאים למי שמחפשת את הדגם הקלאסי. ליטל סמדג’ה (שגם לנו לקח קצת זמן להיזכר מאיפה היא מוכרת לנו ולכל מי שעדיין לא זוכר – היא זוכת הריאליטי “היפה והחנון”) – בחרה בגזרה פחות מחמיאה וגם היא קיבלה ציון “פחות מומלץ” ממני. ירדן ג’רבי – כנ”ל בנוגע למי שחושבת שהגזרה הזו יכולה להחמיא לה למרות שהייתי בוחרת בצבע קצת יותר מחמיא מזה. לסיום השחקנית והזמרת אילנה אביטל – אני ממש אוהבת אותך, אבל את מה שבחרת ללבוש – פחות. בקיצור, לסטייליסטיות וגם לאלה שפחות, אני מאחלת לכן בהצלחה בתחרות על התואר הנוצץ והעיקר שאישה תנצח! 

(צילומים: אור דנון. יח”צ. באדיבות רשת 13)
מומלץ למי שמחפשת גזרה קלאסית. לוי
פחות מומלץ. סמג'ה
מומלץ למי שהגזרה עושה לה טוב, רק בבקשה לא בצבע הזה. ג'רבי
לא מומלץ. אביטל

כתבות נוספות שיעניינו אותך