כך תסתירי את הפיגמנטציה

המאפרת שני לב, שסבלה מפיגמנטציה במהלך ההריונות, עם טיפים להסתרה בצורה נכונה וקלה

פיגמנטציה וכהויות יופיעו בעיקר בגיל הפוריות סביב תקופת הריון ולידה, אבל לא רק! גם סטרס באורח החיים המודרני יכול ״לתרום״ לכתמים המציקים. כמובן שניתן להסיר את הפיגמנטציה בצורה יעילה אצל קוסמטיקאיות שמתמחות בתחום, אבל רגע לפני בואו נלמד איך נסתיר אותם בצורה נכונה וקלה בעזרת איפור. 

ראשית רגע של הזדהות – מכל הריון נותרה לה על פניי פיגמנטציה לא כייפית במיוחד, בזכותה זכיתי לכינוי דלמטית מבתי האמצעית וזו בדיוק הסיבה שזו ההתמחות שלי באיפור. 

מוכנות למתכון?

הנה אני לפני

הרכיבים: קרם הגנה, קרם לחות, קורקטור, מייקאפ וקונסילר.

שלבי ההכנה:

1. קרם הגנה: בישראל שטופת השמש רצוי גם למי שאינה סובלת מפיגמנטציה למרוח קרם הגנה המיועד לפנים – בכל יציאה מהבית! אני ממליצה עם קרמי ההגנה של קליניק – הם מעולים ועושים את העבודה. 

2. קרם לחות: אני ממליצה על הקרם DayWear בו אני משתמשת מבית אסתי לאודר. הוא קליל ועל בסיס מים. 

3. ‏קורקטור: כשמו כן הוא מתקן! המטרה היא לנטרל את הכהות/ פיגמנטציה עם הקרם הכתום. אני ממליצה בחום על הקורקטור של מאק אותו אני מניחה על הכהויות והכתמים האפרפרים שבפנים. 

4. מייקאפ: לאחר שתיקנתי ונטרלתי את הכהויות, אני מניחה את המייקאפ בעזרת ספוגית משולשת לחה וכך שולטת טוב יותר במקומות שצריכים יותר כיסוי ובמקומות שפחות. חשוב לשים לב למעברים חלקים והומוגניים. אני ממליצה על המייקאפ עם הכיסוי מס׳1 דאבל וור של אסתי לאודר. מי שמרגישה שהמייקאפ כבד עבורה, ניתן להוסיף לו קרם לחות בגודל אפונה ולערבב יחד לפני הנחת המייקאפ על הפנים. את המייקאפ אני מניחה על כל הפנים ולא מתחת לעיניים. 

5. קונסילר: כעת, לאחר ש״תיקנתי״ את הכהות, אני מניחה בשתי נקודות את הקונסילר מתחת לכל עין ומטשטשת אותו עם ספוגית לחה, זו של המייקאפ. עכשיו לראשונה תוכלו להבחין בקסם של נטרול הכהות. הרבה נשים לא מבינות מדוע כאשר הן מניחות קונסילר על הכהות היא לא נעלמת אלה רק נהיית אפורה. אז זו בדיוק הסיבה! נטרול נכון של הפיגמנטציה והכהות בעזרת הקורקטור הכתום יאפשר לקונסילר לעשות את העבודה שלו ולהבהיר את האזור התחתון של העיניים בצורה מיטבית. אני ממליצה על הקונסילר של מאק וגם של סמאשבוקס.

הנה אני אחרי
השלבים שלי להסתרת הפיגמנטציה

הכותבת: שני לב, מאפרת מקצועית. אינסטגרם: Shanylev_makeup@ פייסבוק: שני לב.

צילומים: באדיבות שני לב. 

*כתבת העשרה בלבד. ט.ל.ח. תוכן פרסומי

כתבות נוספות שיעניינו אותך

גלילה לראש העמוד

הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו ותישארו מעודכנים