ערכת הפילאטיס של לאה שנירר

כוהנת הפילאטיס ואורח החיים הבריא משיקה ערכת פילאטיס שמתאימה לכל גיל: "אף פעם לא מאוחר להתאמן"

לאחר כל כך הרבה שנים של פעילות גופנית הן ארובית והן בשיטת הפילאטיס, הבנתי שהדבקות בדרך החיים שבחרתי מחזקת אותי ומעניקה לי את הכוח, האופטימיות, החיבור בין הגוף לנפש ואת הכוח לדהור קדימה ולכבוש כל יעד ומטרה. זאת הסיבה שהחלטתי להשיק את הערכה המכילה בתוכה 43 שנים של התמדה, כוח רצון ודבקות במטרה ובכך להנגיש את עצמי ואת האימונים שלי לכולם – לאפשר להתאמן איתי בכל מקום ובכל שעה, במהלך חופשה, במקום העבודה, לבד וגם עם המשפחה – כל אחד לפי יכולתו ורמת הכושר שלו.

ערכת הפילאטיס שלי

בערכת הפילאטיס שלי , בהפקתה של חברתי ליאת מוליוב, תוכלו למצוא בר קוד לסריקה (QR) הכולל בתוכו סרטונים של אימונים אישיים בהדרכתי ובעזרת ארבעה אביזרים הנמצאים בערכה והכל ארוז בתוך תיק קל ונוח לנשיאה:

♦ 2 גומיות  

♦ כדור אוברבול 

♦ סליידרים 

♦ מזרן

אף פעם לא מאוחר להתאמן

הערכה מותאמת לכל הגילאים

מהניסיון שלי הבנתי שגיל לא מהווה שום הגבלה ולכן התאמתי את הערכה והאימונים לכל הגילאים ורמת הקושי נתונה ברמת הכושר שלנו – כל אחד יכול להתאמן לפי יכולתו. 

תזכרו!

אנחנו לא בתחרות עם אף אחד – האימון הוא פרטי ואישי שלנו. אף פעם לא מאוחר להתחיל להתאמן, אבל חשוב לי להבהיר כי יש להתחיל בהדרגה, לאט לאט ,שלב אחר שלב – בכל יום או שבוע תוכלו להאריך את זמן האימון ורמתו. 

פילאטיס היא שיטה המותאמת לכולם

בכל גיל ובכל מצב גופני. נשים בהריון, ילדים, נוער, ספורטאים, גברים, נשים, לגיל השלישי – לכולם! ג’וזף פילאטיס המציא את השיטה לאחר מלחמת העולם השנייה לצורך טיפול בפצועי מלחמה. בכך הוא הצליח לבודד את מקום הפציעה מיתר חלקי הגוף ולעבוד רק עליו.

מרכז הגוף הוא החלק החשוב בגוף שלנו 

רקדנים רבים בכל העולם אימצו את שיטת הפילאטיס כחלק בלתי נפרד משגרת החזרות ותתפלאו, גם כדורגלנים ידועים. 

ערכת הפילאטיס שלי והאימונים הותאמו בקפידה לכל מי שרוצה להתחיל או לשמר את רמת הכושר – אז קדימה בלי תירוצים, תתחילו להתאמן:)

שלכם תמיד ♥

לאה שנירר

מזרן הפילאטיס
סליידרים
אוברבול
גומיות כדור

את ערכת הפילאטיס של לאה שנירר תוכלו למצוא בסניפי מגה ספורט או באתר.

מחיר מומלץ לצרכן: 299 ש”ח

אין המגזין אחראי לעושה שימוש בתוכן זה. אנשים הסובלים מבעיות בריאותיות חייבים להיוועץ עם רופא ולקבל את אישורו לפני תחילת שגרת האימונים. ט.ל.ח. *כתבה פרסומית.  

צילומים: דניאל קדוש, יח”צ, באדיבות לאה שנירר, יח”צ מגה ספורט. 

כתבות נוספות שיעניינו אותך

גלילה לראש העמוד

הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו ותישארו מעודכנים