ל”ג בעומר הגיע ולא יכולנו שלא לחשוב על המדורות, האש והניצוצות שעפו בביצה המקומית

מדורות ל"ג בעומר: הסכסוכים הגדולים ביותר של הסלבריטאים השנה

ל"ג בעומר הגיע ולא יכולנו שלא לחשוב על המדורות, האש והניצוצות שעפו בביצה המקומית: קבלו את הסכסוכים הגדולים ביותר של השנה ויש גם אחד שהפך לחברות אמיצה

שחף פרנקל | עורכת מדור סלבריK
פורסם ב-11/05/2020 | 14:12

כמובן שנתחיל מהסכסוך המדובר ביותר בימים אלה, כן זה שהמדורה בו עדיין רותחת והוא לגמרי מככב בכותרות של מדורי הרכילות – החברים הטובים והשותפים לשעבר אייל גולן ובני פרץ. כידוע, במשך שנים רבות פרץ היה מנהלו האישי ושותפו של גולן ובימים אלה זמר העשור מאשים אותו בשימוש אישי בכספי החברה, לכאורה. מה שמצחיק הוא שגם פרץ מאשים את גולן בדיוק באותו הדבר. נזכיר שהנושא עלה לכותרות לפני כמעט שנה ומאז היו מספר ניסיונות בוררות וסולחה שניסתה לעשות החברה לשעבר אופירה אסייג. נעשו ניסיונות נוספים לסולחה, אבל אף אחת מהפגישות לא הניבה הצלחה. אז מי צודק? ניתן לבית המשפט להחליט. 

גולן ופרץ בימים טובים יותר.

אם חשבתם שאין מספיק סכסוכים, ריבים וצעקות בביצה – אז תחשבו שוב. במקום השני ברשימה (המכובדת) שלנו נמצא הסכסוך בין אופירה אסייג לבנו של ראש הממשלה יאיר נתניהו. כן שמעתם נכון, הסכסוך בין אופירה לנתניהו ג’וניור לגמרי נכנס לרשימת הסלבס כי מי אמר שבנו של ראש הממשלה לא יכול להיות סלבס? הוא מת לספק לנו כותרות ומי אנחנו שלא נזרום עם בן המלוכה?! אז למי ששכח, הנה תקציר: בשנה שעברה היו בין השניים חילופי מילים ברשתות החברתיות בנושא תמיכתה של אסייג בחבר (לשעבר) אייל גולן בפרשת משחקי החברה – ולמרות שהיה נראה שהרוחות נרגעו, שהאש פחתה ושהשניים שכחו מהסכסוך, השנה זה חזר והפעם בפסים אישיים וצורמים במיוחד! נתניהו הבן העלה לעמוד האינסטגרם שלו פוסט בו רואים שתי תמונות של אסייג – אחת ערוכה ואחת שצולמה על ידי צלם פפראצי וכתב: “מצא את ההבדלים, מי אמר שפוטושופ לא עושה קסמים” ואסייג כמובן לא נשארה חייבת ובראיון לרדיו אמרה עליו: “שילך לחפש עבודה בתור קלדנית”. אז האם הסכסוך החם והמלא ניצוצות כבר מאחורינו? אנחנו בספק.

"שילך לחפש עבודה בתור קלדנית". אסייג

הסכסוך הארוך בין כוכבות הילדים מיקי מוכתר ומיכל (הקטנה) ויצמן לגמרי ראוי להיכנס לרשימה שלנו ולמזלנו הוא נגמר בצורה משמחת, בהופעה משותפת ומוצלחת ובחברות אמיצה. השתיים היו בסכסוך מספר שנים “תודות” לעבודתן המקבילה, אבל אף אחת לא באמת הכירה את השניה והן היו ניזונות מנשמות “טובות” שדאגו להעצים את הקרע. גילוי נאות – מי שאחראי לסולחה בניהן הוא איש התקשורת צחי קומה, בעל אתר המגזין אותו אתם קוראים כרגע, שבאירוע משותף בביתה של לאה שנירר בו נכחו השתיים, הושיב אותן סביב שולחן אחד ודרש מהן לדבר ולפתור את הכל וכבר אז הבהיר להן: “אתן תהיו החברות הכי טובות”. 

הסולחה של צחי קומה. מיקי ומיכל

רגע, איך אפשר לסיים כתבת סכסוכים, ניצוצות, צעקות ובתי משפט מבלי להזכיר את בן-אל תבורי ואורטל עמר?! אי אפשר. לאחר שהשניים סלחו זה לזו והיה נראה שהסכסוך מאחורינו, בימים אלה הם חוזרים שוב לשבת סביב המדורה והפעם בנושא תשלום המזונות של הילד המשותף תו-פרינס. עמר טוענת כי תבורי לא עמד בהתחייבויותיו ולא שילם מזונות, מה שגרם לה לפתוח לו תיק בהוצאה לפועל. בקיצור, צפו לשמוע על סכסוך בן אל ואורטל גם בכתבה של שנה הבאה (ואמן שאני טועה). 

מקווים לטוב. תבורי ועמר

צילומים: מתוך האינסטגרם

כתבות נוספות שיעניינו אותך