כשהמסכה על הפנים, יש צורך מיוחד להבליט את העיניים. המאפרת טלי מאוס מסבירה איך עושים זאת נכון

רואים לכם בעיניים: איפור בימי קורונה

כשהמסכה על הפנים, יש צורך מיוחד להבליט את העיניים. המאפרת טלי מאוס מסבירה איך עושים זאת נכון

מערכת המגזין | טלי מאוס

בשל מגפת הקורונה, כולנו קיבלנו הוראה ללכת עם מסכות על הפנים בכל פעם שאנחנו יוצאים מהבית ובעיקרון, מה שנגלה החוצה הן העיניים.

העיניים הן הראי לנשמה, והן מביעות בדיוק את מה שעובר עלינו. בין אם זה בקמטוטי החיוך, או מבטי עצבות וחרדה. רובנו חווים מתח ולחץ בריאותי וכלכלי בתקופה זו וגם זה מתבטא בעיניים. אם כך, איך מטפחים את העיניים כדי שנראה הכי טוב שאפשר במסגרת המגבלות. המאפרת טלי מאוס, ממליצה בראש ובראשונה למרוח קרם עיניים לפני השינה.

ShutterStock

אם אין לכן קרם עיניים זמין, תמיד תוכלו להשתמש במוצרים שיש בבית. קור מועיל לנפיחות סביב העיניים וממריץ את הדם. ולכן קרח או שקיות של מוצרים קפואים עטופים במגבת דקה או בד יעזרו מאוד לעיניים עייפות ונפוחות.

גם מלפפון מצוין לעיניים. חתכו פרוסות מלפפון והניחו על העיניים. אם תרצו לשלב בין הקור והמלפפון, ניתן להקפיא מלפפון מגורד בפומפייה ולהניח קר על העיניים לכמה דקות ולשטוף.

חלבון הביצה הוא החלק הבריא יותר, והוא מצוין גם לטיפול בקמטוטים סביב העיניים. הקציפו את החלבון ומרחו סביב העין, השאירו לכמה דקות ותשטפו.

ShutterStock

ומה קורה כשיוצאים מהבית? כיצד מאפרים את העיניים על מנת להיראות במיטבנו, אך עדיין לא להגזים? מאוס: "השתמשו באיפור בסיס לעיניים, שהוא הקונסילר שמאיר ומכסה את הכהויות. מבחינת איפור מעבר לבסיס, מסקרה הכי חשובה כי היא פותחת את העיניים. אם אתם רוצים להוסיף עוד אלמנט לאיפור העיניים שלכם, ניתן להוסיף עיפרון שחור על קו הריסים זה תמיד מקפיץ את הלוק. אם העיניים בהירות, הניחו ברונזר בשקע של העין שמדגיש את הצבע עוד יותר".

אחד הפריטים שאפשר לשים בצד בימים אלו הוא האודם. אין שום סיבה להשקיע בתוחם ולשרטט על השפתיים אודם אדום או אפילו כזה בצבע ניוד אם השפתים מוסתרות תחת המסכה. עם זאת, החורף היה לא פשוט ואנחנו נמצאים בתקופת האביב מה שיכול לגרום לשפתיים יבשות. תוסיפו לכך את המסכה שבוודאי יש לה השפעה. מאוס ממליצה גם תחת המסכה לדאוג תמיד לשים לחות על השפתיים. "בגלל שאזור הפה מתייבש בעקבות המסכה זה בהחלט עוזר ושומר על השפתיים מיובש".

כתבות נוספות שיעניינו אותך