זמן להכיר את שיטות ההרגעה און ליין שיחליפו את המסאז’, הדיקור והטיפול. שיטוט קצר ברשתות יטעין אתכם באנרגיות טובות

נושמים, נרגעים, מפחיתים חרדה

זמן להכיר את שיטות ההרגעה און ליין שיחליפו את המסאז', הדיקור והטיפול. שיטוט קצר ברשתות יטעין אתכם באנרגיות טובות

מערכת האתר | כותב תוכן 


ASMR
לחישות מרגיעות אתכם? צלילים של נקישות גורמים לכם לצמרמורת? מזל טוב יש לנו פתרון טוב עבורכם לרוגע ושלווה פנימית - Autonomous sensory meridian response. מדובר בתחושה של רוגע ועונג שיש שמכנים אותה כ"אורגזמה למח" ברגע ששומעים צלילים מסוימים כמו לחישות, תפיפות, רשרושים.

עדיין אין מספיק מחקרים בנושא, אבל שיטוט און ליין מגלה תופעה מטורפת של מיליוני אנשים שעוקבים אחרי האנשים המובילים. אתם צריכים לבדוק למי אתם מתחברים ומי נעים לכם באוזן. מריה, בעלת ערוץ היוטיוב Gentle Whispering היא בין הראשונות והבולטות ולערוץ יש קרוב לשני מיליון מינויים כשהסרטונים שלה יכולים להגיע גם ל-22 מיליון צופים.

עמוד נצפה נוסף הוא של Gibi, בחורה צעירה עם קול ומראה נעים שסופרת 2.5 מיליון מינויים וגם לה יש מיליוני צופים. שיטוט קצר ותמצאו מי מתאים לכם, יש מי שזה עוזר להם לישון, אחרים נרגעים ויש מי שפשוט נהנים מהקולות הללו. שימו לב, אם אתם לא חלק מאלו שזה נעים לכם, זה עלול להוציא אתכם מדעתכם.

מדיטציה
אם חשבתם שמדיטציה מתרגלים במדבר רחוק או בקבוצה גדולה, תתפלאו, ניתן לעשות מדיטציה גם מהספה בסלון או המיטה בחדר השינה און ליין.

מדריכי ומתרגלי המדיטציות השונות טוענים שהתרגול מביא לשקט פנימי ולחיבור בין האני לעצמי ובתקופה זו ניתן גם להשקיט את הרעשים החיצוניים, כאשר גם דקות של תרגול יעשו את העבודה.

ישנם הרבה מאוד סוגים שונים של מדיטציות, כאשר גם כאן יש לבחור את המתאימה ביותר. יש מדיטציה שפועלת על דמיון מודרך, אחרת מתמקדת בריכוז בנקודה או בצלילים מסוימים, תרגול מיינדפולס שזו גרסה שלרוב מתמקדת בכאן ועכשיו ובעיקר בנשימות, גרסה שמועברת ע"י מדריך מוסמך.

אתרי האינטרנט עשירים בסרטוני מדיטציה בחינם. עשו את זה בבית בתחילת היום או לקראת השינה והטעינו את הגוף באנרגיות טובות.

הכי חשוב לבדוק מה עובד לכם

כתבות נוספות שיעניינו אותך