לחוצים מהמצב? משועממים בבית? פוזלים למקרר? האימון שלי שיאזן את לכם את היום ​

מתרחקים מהמקרר, מתאמנים בבית

לחוצים מהמצב? משועממים בבית? פוזלים למקרר? האימון שלי שיאזן את לכם את היום

צחי קומה | כותב תוכן 
פורסם ב28/03/2020 | 22:27

אימוני כושר בבית זה לא דבר פשוט. אין אווירה וזה בטח לא תורם למוטיבציה. זה קשה להתאמן כשמצד אחד יש משקולות, גומיה ומזרן ומצד שני - המקרר וזו בטח הסיבה שמנח הרגל שלי לא ב-90 מעלות כפי שנדרש...

אגב, עוד יותר קשה להתאמן בסיטואציה מתוחה ושברירית כמו זו של מגפת הקורונה, בה אנחנו רוצים להיות מוזנים בחדשות (תקלטו את שיבל מנסור במסך) בכל רגע נתון ואת הזמן הפנוי מעדיפים לנצל לשיחת וידאו עם הקרובים אלינו או עם סתם אנשים משועממים שחושבים שהם לא זוכרים איך אנחנו נראים אחרי שבוע של הסגר יזום.

אבל כולנו יודעים שהדכדוך שאנו נמצאים בו בגלל המצב יכול להתעצם אם לא נדאג לגוף ולנפש. אז אפשר לטחון מדי פעם, אבל גם לאזן ולקזז עם תזונה נכונה ואימונים לא ארוכים בבית (כי לאורך זמן זה פשוט נמאס וכולכם תעלימו את אביזרי הכושר באיזו פינה שתעלה אבק).

20-30 דקות של אימון: סטטי בטן ושכיבות סמיכה - תרגיל שמפעיל את שרירי החזה, היד האחורית, הכתפיים, והבטן. שרירי הרחב בטני עובדים קשה בתרגיל הזה וגם שרירי זוקפי הגב. אני ממליץ על גומיית כושר שיכולה להוות תחליף למשקולות (במידה ואתם לא בודי בילדר). עם הגומיה אפשר לבצע שלל תרגילים לחיזוק היד קדמית, האחורית, הכתפיים, הרגליים ועוד.

לפני הכל תזכרו שהכל מתחיל ונגמר במה שאנחנו אוכלים ולא משנה כמה נתאמן, אם לא נאכל נכון, אנחנו נעלה במשקל ויהי מה. שאו ברכה ותתרחקו מהמזווה... הוא נועד לשעת חירום.

שמתם לב למסך ברקע?

כתבות נוספות שיעניינו אותך