בימי ההסגר, אני מוצע את עצמי בעיקר מחליף בין פיג’מה לבגדי כושר. כשאני מתגעגע לאופנה, אני מסדר את הארון. תתפלאו כמה זה כיף

צחי קומה ממליץ: גם בפיג'מה, אפשר לנצל את הזמן

בימי ההסגר, אני מוצע את עצמי בעיקר מחליף בין פיג'מה לבגדי כושר. כשאני מתגעגע לאופנה, אני מסדר את הארון. תתפלאו כמה זה כיף

צחי קומה | כותב תוכן
פורסם ב-02.04/2020 | 08:00

אני מודה. בימים ההזויים האלה של ההסגר, גם אני מוצא את עצמי נשאר בפיג'מה בבית ומחליף רק לבגדי הכושר לאימון הביתי. הקורונה עצרה לנו את החיים ושמה אותם על הולד. הכל איטי יותר, סגור יותר, שקט יותר ולכולנו יש יותר מדי זמן.

כשסגורים בבית ואפשר לצאת רק לקניות, מיותר לחשוב על אופנה. בקושי על להתלבש. זה לא אומר שאי אפשר לעשות משהו מועיל בנדון. את ימי ההסגר אני מנצל לעשות סדר בארון. אני מגלה דברים חדשים, אאוטפיטים ששכחתי מהם, פריטים שלבשתי פעם אחת וחושב על היום שאחרי.

בקרוב, כולנו נחזור לשגרה. התקופה הארורה הזאת תהיה מאחורינו וכולנו נצא החוצה, לחופשי, ובמהרה נשכח מכל הזמן הפנוי שהיה לנו ונתמסר ללוח הזמנים הצפוף והמהיר שלנו. כשהיום הזה יגיע, כדאי שתהיו מוכנים. כיף בפיג'מה, אבל כיף יותר להשקיע בעצמכם ולהרגיש אפילו לרגע אחד שהכל בסדר. הכל רגיל.

ועד שהרגיל יחזור לחיינו, נצלו את הזמן לעשות דברים שלא הייתם מגיעים אליהם ביומיום, לגלות מחדש את מה ששכחתם. אפשר לעשות את זה גם בפיג'מה.

ShutterStock

כתבות נוספות שיעניינו אותך